GLOBART - עיצוב גרפי ומיתוג

 גלובארט הוא סטודיו לעיצוב המציע קבוצה מקיפה של שירותים.
אנשי המקצוע שלנו מנוסים מאוד בעיצוב לוגו, מיתוג, עיצוב גרפי, עיצוב דיגיטלי ופרסום.
אנחנו נלהבים בעבודה שלנו.

המומחיות שלנו

לעבוד עם מעצב גרפי עצמאי שמתעסק בפרינט, בדיגיטל, מיתוג או פרסום, מה זה אומר? קונקרטית, זה אומר שיש לנו הרבה מיומנויות ושאנחנו יכולים ליצור מגוון רחב של עיצובים כי ישקף את הזהות המותג שלכם.

הכישורים שלנו

Illustrator 93%
Indesign 98%
Photoshop 96%
Acrobat Pro 92%
PowerPoint 85%
Wix 85%
Wordpress 65%
Adobe Xd 85%

מגוון שירותים שלנו

מגוון השירותים שמעניקים כשאנו ממתגים מוצר ובונים קמפיין שיווקי הוא רחב:
עיצוב דיגיטלי הכולל באנר (סטטי או גיף), פוסטים ברשתות חברתיות, אתר אינטרנט ו “וויקס”, עדכון אתרי וורדפרס, דף הנחיתה וניוזלטר.
עיצוב פרינט הכולל מיתוג חזותי וריענון של מיתוג קיים, עיצוב קטלוגים, כרטיס ביקור, נייר מכתבים, פולדרים, ברושורים, מיתוג אירועים וכנסים, פוסטרים ותוכניות, דוכנים ורול-אפים, והבאה לדפוס.
עיצוב אריזות.
בניית מצגות פאוור פוינט.
ריטושי תמונות מקצועיים.

עיצוב לוגו

הלוגו הוא נקודת זיהוי. זהו הסמל המאפשר ללקוחות לזהות את המותג שלכם. באופן אידיאלי, אתם רוצים שהאנשים מזהים אתכם באופן מיידי.

הזהות החזותית

הזהות החזותית היא כל הדימויים והמידע הגרפי המבטא מי המותג ומבדיל אותו מכל האחרים. במילים אחרות, הוא מתאר את כל מה שהלקוחות יכולים לראות פיזית, מן הלוגו לעיצוב פנים של חנות.

מיתוג / עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא אמנות עם מטרה. זה כולל תוכנית יצירתית ושיטתית, כדי לפתור בעיה או להשיג מטרות מסוימות: עם שימוש בתמונות, סמלים או אפילו מילים. זוהי תקשורת חזותית ואת הביטוי האסתטי של מושגים ורעיונות באמצעות אלמנטים וכלים שונים.

עיצוב אריזות

האריזה מתייחסת לאריזה של המוצר אבל זה בסופו של דבר הרבה יותר מאשר מעטפה חיצונית. זה חייב לשקף את זהות המותג שלכם ולהדגיש את נקודות החוזק של ההצעה שלכם, כדי להפעיל את הרכישה של הלקוחות למטרות שלכם.

פרסום

זה מאפשר להקל על מכירת מוצרים ושירותים או להגן על סיבה, כדי לבנות מחדש תמונה, וכו’. זה מסיבות אלו כי חשוב יותר להכין את מסע הפרסום שלכם היטב. מטרת הפרסומת היא לדחוף את המטרה שלך לפעול במובן הרצוי, לטובת החברה שלכם.

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא מה שיוצר את המראה ומה שתרגישו כאשר אתם משתמשים בו. זה תהליך של תכנון ובניית אלמנטים של אתר האינטרנט שלכם, מן המבנה ואת פריסה לתמונות, צבעים, גופנים וגרפיקה.

הודות

Gil Guez - Freelance Graphic Designer

גיל

שמי גיל גז, יש לי 20 שנות + ניסיון בעיצוב גרפי. גדלתי בצרפת ועלתי לארץ לפני כ-15 שנה. לאחר שנים רבות של עבודה במשרדי פרסום, התחלתי את העסק שלי: סטודיו גלובארט נולד בשנת 2011. אני מאוד מנוסה במיתוג, פרסום, עיצוב פרינט ודיגיטל, עיבוד תמונות ועיצוב אריזות.

אני שם לב לפרטים הקטנים, יצירתי, המטרה שלי היא להיות יעיל. אני שולט בתוכנות אדובי כמו אילוסטרייטור, אינדיזין, פוטושופ, אקרובט פרו, וגם בפוור פוינט.

הלקוחות שלי הם מותגים קוסמטיים, קבוצות תחנות דלק, חברות תכשיטים, עסקים קטנים או גדולים. אני גם בונה עיצובים עבור אנשים בודדים.

אני מציע סט מלא של שירותי עיצוב. עובד בשיתוף פעולה עם הלקוחות שלי כדי לספק שירות מותאם אישי. כל שיתוף פעולה מתחיל בשאלון ומסיים כאשר הלקוח מרוצה לחלוטין.

אשמח לעמוד לרשותכם, ולהביא את פתרונות העיצובי שלי אליכם, למענכם ולמען הצלחתכם.
צרו קשר איתי בדוא”ל, בטלפון או בטופס צור קשר.

עדויות

צור קשר

ספרו לנו על הפרויקט שלכם.

en_USEnglish